No 20. līdz 29. jūnijam Madonas bērnu un jauniešu centra 3 pedagogi un 13 audzēkņi Interreg III projekta „Jauniešu nometnes" ietvaros viesojās Krievijā, Pleskavā.
Starptautiskajā jauniešu nometnē „Talantu varavīksne" mūsu rajona pārstāvji pavadīja radošas un piepildītas dienas. Līdzās daiļrades darbnīcām, dažādiem konkursiem, koncertiem dalībniekiem bija iespēja apskatīt Svjatogorskas klosteri, doties ekskursijā uz Petrovsku, Mihailovskas muzeju, Trigorsku un Novgorodu.
Autore: INESE ELSIŅA