Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Par preses izdevumiem

Redakcija

Autors • 08.01.2009.

Burtu lielums

Vai jums patīk preses izdevumu, tai skaitā arī rajona laikraksta „Stars", rīkotās loterijas abonentiem, un vai jūs tajās arī piedalāties? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Jeļena: – Es laikrakstus neabonēju, bet jaunākās ziņas uzzinu internetā, kur ir pieejami arī daudzi laikraksti. Patlaban esmu bezdarbniece, labi, ja sanāk zālēm, kur nu vēl avīzēm un žurnāliem. Līdz pensijai tikai divi gadi, bet to, atbrīvojot mani no darba, neņēma vērā, tāpat kā to, ka šajā darbavietā biju nostrādājusi 35 gadus. Taisni raudāt gribas…

Madoniete Maija: – Protams, es abonēju „Staru" un, protams, piedalīšos arī tradicionālajā loterijā. Vienīgi vēl neesmu aizpildījusi loterijas anketu, bet šajās dienās to noteikti izdarīšu. Arī iepriekšējos gados esmu piedalījusies, tikai līdz šim vēl ne reizi nav veicies. Varbūt tieši šis gads būs tas laimīgais… Loterijās man gan ne sevišķi veicas, tikai vienu reizi esmu laimējusi mikseri.

Madoniete Iveta Tole: – Es pati neabonēju „Staru", bet to ir pasūtījuši visi mani radi un, protams, izmanto arī iespēju piedalīties loterijā, taču, cik zinu, „Stara" rīkotajās loterijās līdz šim gan nav laimējies. Loterijas jau daudziem patīk, un, kā esmu novērojusi, strādājot pastā, daudzi tieši šī iemesla dēļ preses izdevumus abonē ilgākam laikam. Sanāk lētāk un veiksmes gadījumā var tikt arī pie kādas mantas.

Jānis no Carnikavas: – Savā mūžā es neko neesmu laimējis. Un arī „Stara" loterijā nepiedalīšos, jo dzīvoju Rīgas rajona Carnikavā, te esmu tikai iebraucis. Bet, protams, pret loteriju rīkošanu nekas nav iebilstams, jo preses izdevējiem kaut kas ir jādara, lai piesaistītu abonentus.

Iluta no Kalsnavas: – Mēs abonējam „Staru" un atbalstām arī loteriju rīkošanu. Ja grib laimēt, tad loterijā, protams, ir jāpiedalās. Vienā gadā laimējās manai mammai, kas saņēma „Stara" galveno balvu – televizoru. Varbūt laimēsies arī šoreiz. Turklāt balvas ir pamainījušās un televizora vietā tagad ir iespēja laimēt 100 latu. Tas ir vēl vilinošāk, jo, kā uz jautājumu, kādu laimestu viņi gribētu dabūt, atbild aptaujātie lielo loteriju dalībnieki: jebko, tikai ne televizoru.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px