Tēvzemietis, 9. Saeimas deputāts Juris Dobelis, tiekoties „Stara" redakcijā, atbildēja gan uz žurnālistu, gan laikraksta lasītāju jautājumiem, kā arī uzklausīja iedzīvotāju domas par politiskās dzīves norisēm valstī un pauda savu viedokli.
Laikraksta lasītāji, zvanot uz redakciju un izvaicājot deputātu, bija pietiekami aktīvi, bet ar dažiem telefonakcijas dalībniekiem izvērtās pat visai emocionālas un garas diskusijas, taču, neraugoties uz to, kopsaucēju tā arī neizdevās atrast – katrs palika pie saviem uzskatiem. Acīmredzot, lasītājiem, piedaloties šādās telefonakcijās, vairāk jāpiedomā pie tā, ko īsti viņi vēlas uzzināt no deputāta, tāpēc precīzi jāformulē jautājums, ņemot vērā gan to, ka īsā telefonsarunā droši vien nemaz nav iespējams vienam otru pārliecināt par savu taisnību, gan arī to, ka notiekošie politiskie procesi valstī tomēr tiek vērtēti ļoti atšķirīgi un neviennozīmīgi.
9. Saeimas deputāts Juris Dobelis no savas puses aicina laikraksta lasītājus izteikt priekšlikumus, kā savstarpējo saikni padarīt rezultatīvāku – tiekoties konkrētās auditorijās, sarunā pie apaļā galda redakcijā vai kā citādi, lai diskutēt, kā saka, varētu, skatoties acīs… Vēstules ar ierosinājumiem lūgums sūtīt uz „Stara" redakciju (Saieta laukumā 2, Madonā, LV 4801).
Bet sarunu ar 9. Saeimas deputātu JURI DOBELI sākām ar jautājumu, vai ir attaisnojusies tēvzemiešu iesaistīšanās valdošās koalīcijas darbā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 28.06.2007.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto