Vakar Alūksnē notika Gulbenes, Madonas un Alūksnes, kā arī tās vietējo pašvaldību sanāksme, kuras laikā ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM) atzinības rakstiem tika apbalvoti vairāki pašvaldību pārstāvji, to skaitā četras personas no mūsu rajona.
Kandidātus RAPLM Atzinības raksta saņemšanai ieteica aizvakar notikušajā Madonas rajona padomes sēdē, kurā Atzinības raksta piešķiršanai tika nolemts ieteikt Ērgļu novada domes priekšsēdētāju Guntaru Velci, Kalsnavas pagasta padomes priekšsēdētāju un Madonas rajona padomes priekšsēdētāja vietnieku Vitautu Bartušauski, Ērgļu novada Sausnējas pagasta pārvaldes vadītāju, domes priekšsēdētāja vietnieci Lienu Kārkliņu un Cesvaines tautas nama Cesvaines dāmu deju grupas „Kamene" vadītāju Ināru Muižnieci.
Ar ministrijas Atzinības rakstu apbalvo par nozīmīgu ieguldījumu reģionālās attīstības, telpiskās plānošanas un pašvaldību sistēmas attīstībā.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS