Madonieši un pilsētas viesi laipni aicināti piedalīties pilsētas galvenās egles iedegšanas brīdī – 5.decembrī pulksten 16 – Saieta laukumā.
Tā kā lielāko prieku par krāšņi dekorētu Ziemassvētku egli izjūt tieši bērni, Madonas kultūras nams eglītes iedegšanas svētkus rīko, sadarbojoties ar pirmsskolas izglītības iestādi „Priedīte" un kultūras nama bērnu kolektīvu „Smaidiņš", mazo dejotāju un dziedātāju sniegumu kuplinās arī bērnu dramatiskā pulciņa runātāji. Kā uzsver pēcpusdienas koordinatore Aija Špure, veiksmīgas sadarbības rezultātā tiek kopīgi rīkots skaists brīdis eglītes iedegšanai ar pašu bērnu piedalīšanos.
Bet vakarā – pulksten 19 – Madonas kultūras namā uzstāsies Gruzijas etnogrāfiskais ansamblis „Tsiskari", kur vairāk nekā 40 dalībnieku izpildīs gruzīnu tautas dejas un dziesmas.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes
sabiedrisko attiecību speciāliste