Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Būs jāsniedz ziņas par nostrādātajām stundām

Redakcija

Autors • 22.11.2008.

Burtu lielums

Ar 1. janvāri darba devējam Valsts ieņēmumu dienestā (VID) būs jāsniedz ziņas arī par to darbinieku nostrādāto stundu skaitu mēnesī, kuru ienākumi nesasniedz valstī noteikto minimālo mēnešalgu, informē Labklājības ministrija.

Lai gan iepriekš tika apspriesta iespēja, ka ziņas par darbā pieņemtajiem darba ņēmējiem VID būtu jāsniedz biežāk nekā reizi mēnesī, lai mazinātu nelegālo nodarbinātību, tomēr diskusijās tika nolemts saglabāt pašreizējo kārtību. Tas nozīmē, ka arī turpmāk darba devējam ziņas par darbā pieņemtajiem darbiniekiem VID būs jāiesniedz vienu reizi mēnesī.

To paredz Labklājības ministrijas izstrādātie Ministru kabineta noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veicēju reģistrāciju un ziņojumiem par valsts sociālās apdrošināšanas iemaksām un iedzīvotāju ienākuma nodokli. Tos 20. novembrī apstiprināja valdība. Ir arī zināms, ka ar nākamo gadu minimālā alga būs 180 latu.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px