Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Par Madonas sakoptību

Redakcija

Autors • 30.10.2008.

Burtu lielums

Kā vērtējat Madonas sakoptību, varbūt jums ir arī konkrēti priekšlikumi, kam turpmāk vajadzētu veltīt lielāku uzmanību? – jautājām Madonas ielās sastaptajiem cilvēkiem.

Lubāniete Asja Štein-berga: – Ma-donu šai ziņā var tikai uzteikt. Nu kaut vai kā tagad – lapas no kokiem nupat tikai nobirušas, bet tās ir jau savāktas. Tā ka madonieši, manuprāt, ir malači. Arī iebraucot pilsētā vasarā, patīk daudzas vietas. Piemēram, puķu stādījumi Raiņa ielā pie „Latvijas Krājbankas", kur tie bija ziedoši vēl vēlā rudenī.

Madoniete Anna Rama-ne: – Madona ir tik skaista pilsēta un daudzas vietas patiešām ir sakoptas, bet paskatieties, kādi ir daudzdzīvokļu māju iekškvartāli. Šo jautājumu jums varbūt nevajadzēja uzdot man, jo es dzīvoju Raiņa ielā 19b un, kamēr tur apkārt būs tik drausmīgs stāvoklis, es neteikšu, ka Madona ir sakopta. Protams, Madonā ir paraugvietas, kā, piemēram, Valdemāra bulvāris, kur ierīkots glīts bruģis.

Madonietis Kārlis: – Ma-donā es dzīvoju nesen, bet man šķiet, ka tā ir sakopta, zaļa un vasarā arī pietiekami ziedoša pilsēta. Piemēram, šogad man ļoti patika ziedošie torņi pie Madonas mūzikas skolas. To Madonā varētu būt vēl vairāk.

Madoniete Anna Liepiņa: – Madona ir skaista pilsēta, un katru gadu tiek sakopts kāds jauns objekts. Tiek bruģētas ietves, vienīgi bruģis dažviet iebrūk – vai nu tāpēc, ka pamatne nav pietiekami noblietēta, vai kāda cita iemesla dēļ. Man patīk Raiņa iela, parka kalns ar skaisto bērzu birztalu Biržu ielā, kurai cauri ejot vienmēr var gūt pozitīvas emocijas. Tāpat patika šovasar izveidotās krāšņās ziedu alejas Saieta laukumā.

Madoniete Lidija Spil-berga: – Man patīk, ka Madonā tiek sakārtotas ielas, bet vairāk uzmanības varbūt tomēr būtu jāpievērš pagalmu sakopšanai – gan daudzdzīvokļu māju iekškvartālos, gan atsevišķos domei piederošos īpašumos, taču kopumā, protams, Madona ir sakopta pilsēta. Arī daudzdzīvokļu mājās šovasar vairāk bija ziedošu balkonu, bet dažās mājās, piemēram, Raiņa ielā, ir pat nomainītas balkonu apmales.

Aptauju veica: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px