Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Gada ienākumu deklarācija

BAIBA MIGLONE

Autors • 09.03.2026.

Burtu lielums

Vai esat jau Valsts ieņēmumu dienestā iesnieguši gada ienākumu deklarāciju?

Viktorija no Madonas: – Nē, neesmu iesniegusi, jo divus gadus dzīvoju mājās ar maziem bērniem. Bet, kad sākšu strādāt, noteikti sniegšu. Tā tomēr ir kaut kāda iespēja saņemt no valsts atpakaļ daļu naudiņas, piemēram, par medicīnas pakalpojumiem.

Zita no Varakļāniem: – Pagaidām vēl neesmu iesniegusi, jo ir jau vēl laiks. Nav kur steigties. Taču domāju, ka nākamajās trijās nedēļās iesniegšu. Vērtēju pozitīvi, ka valsts atmaksā kaut daļu no medicīnas pakalpojumiem vai izglītības izdevumiem.

Gusts no Madonas: – Jā, esmu. To izdarīju jau 1. martā. Tā kā es mācos, man bija pārmaksa par studiju maksu un kaut cik naudiņas dabūšu atpakaļ. Kā es smejos, piespiedu kārtā kaut nedaudz var uzkrāt. Bet kādam, protams, sanāk arī mīnusi. Lai gan man pašam mīnusi nekad nav bijuši.

Rolands no Jaungulbenes: – Jā, iesniedzu jau 1. martā. Mēģināju pat divas reizes. Pirmajā reizē nācās gaidīt kādas divarpus stundas, bet nokavēju savu kārtu. Ar otro mēģinājumu izdevās. Saņemšu pārmaksu, jo bija uzkrājušies pārmaksātie nodokļi par pagājušo gadu.

10.03.2026.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px