20. un 22. februārī sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” ziemīgos laikapstākļos norisinājās Latvijas biatlona čempionāta otrā posma sacensības.
Piedalījās dalībnieki no Alūksnes, Talsu, Cēsu, Daugavpils, Madonas sporta skolas, Ogres biatlona kluba, bija ieradušies arī biatlonisti no Lietuvas.
Pirmajā sacensību dienā biatlona sprinta distancē par Latvijas čempioniem pieaugušajiem kļuva Rolands Pužulis un Sandra Buliņa.
Madonas BJSS audzēkne Alise Plāte uzvarēja W21 grupā, Edmunds Baltausis M13 grupā. Otro vietu savā vecuma grupā izcīnīja Keita Patrīcija Kolna, Aivo Edgars Asaris, Ieva Zvirgzdiņa, Ance Arama, trešajā vietā ierindojās Dārta Šķēle.
Svētdien notika sacensības masu starta distancē. Vīriešiem uzvarēja Rolands Pužulis. Vecuma grupā W21 par Latvijas čempionēm kļuva Madonas BJSS jaunās biatlonistes Alise Plāte, otro vietu ieņēma Luīze Miglone, W17 grupā uzvaru ieguva Dārta Šķēle, W19 grupā trešo vietu izcīnīja Keita Patrīcija Kolna.
M60 grupā abās sacensību dienās uzvarēja Aldis Šuriņš.
03.03.2026.