Pēc Milānas—Kortīnas Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas noskatīšanās televīzijā, sniegotos apstākļos 7. un 8. februārī Priekuļu sporta bāzē norisinājās Latvijas kausa biatlonā 2. kārtas sacensības.
Sacensībās piedalījās biatlonisti no Alūksnes, Cēsu, Madonas, Talsu, Daugavpils sporta skolas, Ogres sporta kluba, arī Lietuvas. Godalgotas vietas izcīnīja arī Madonas BJSS Biatlona nodaļas audzēkņi, kā arī treneris Rolands Pužulis, piedaloties sacensībās.
Biatlona sprinta distancē W19 grupā trešajā vietā ierindojās Keita Patrīcija Kolna. W17 grupā trešajā vietā – Luīze Miglone, M17 grupā otro vietu ieņēma Aivo Edgars Asaris, bet trešo – Ervīns Kūlītis.
W13 grupā pirmo vietu izcīnīja Ance Arama, M13 grupā – Edmunds Baltausis.
Otrajā sacensību dienā individuālajā distancē W17 grupā uzvaru izcīnīja Luīze Miglone, Alisei Plātei – trešā vieta. M17 grupā uzvaru izcīnīja Ervīns Kūlītis. W15 grupā pirmajā vietā – Dārta Ruļuka, otrajā – Ieva Zvirgzdiņa. M13 grupā pirmo vietu ieņēma Edmunds Baltausis, W13 grupā trešajā vietā – Ance Arama.
17.02.2026.