Madonas katoļu baznīcā 10. decembrī pulksten 17 esam aicināti uz jauniešu pūtēju orķestra koncertu “Ziemassvētkus gaidot”.
Adventa laika noskaņās baznīcā uzstāsies Jāņa Norviļa Madonas Mūzikas skolas pūtēju orķestris "Vivo" diriģenta Jura Vītiņa vadībā.
To, ka baznīcas sienas iztur jaudīga pūtēju orķestra skanējumu, pirms pāris gadiem apliecināja jauniešu kolektīvs "Vivo" tā toreizējā diriģenta Artura Kloppes vadībā. Nu tradīcija turpinās. 21. decembrī Madonas baznīcā savukārt muzicēs novada kultūras centra vokālais ansamblis "Cantate" Sintijas Paegles vadībā.
05.12.2025.