Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Jauno mūziķu panākumi Polijā

INESE ELSIŅA

Autors • 27.11.2025.

Burtu lielums

No 12. līdz 14. novembrim Polijas pilsētā Bjalistokā notika septītais starptautiskais pūšaminstrumentu un stīgu instrumentu konkurss “FINALIS 2025”.

Konkursā kopumā piedalījās 350 dalībnieki, starp kuriem bija arī Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņi. Konkursantu sniegumu vērtēja starptautiska žūrija.
Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolu konkursā pārstāvēja desmit jaunie talanti pedagogu Vinetas Krēsliņas, Ineses Freijas, Jāņa Briškas, Artūra Grandāna un koncertmeistares Ievas Hartmanes vadībā.
Dalībniekiem bija iespēja ne tikai iepazīt Polijas kultūru, bet arī lieliski pierādīt sevi. Madoniešiem tas izdevās! Zelta godalgu konkursā izcīnīja Dārta Šuste (flauta), sudraba – Katrīna Gaujēna (saksofons), bronza tika piešķirta Paulai Purviņai, Sandijai Līvai Liepiņai, Madarai Mālniecei, Elizabetei Ķeverei (flautas), kā arī Adrianai Bondai un Esterei Labucei (vijoles), atzinība – Līvai Ukrijai un Agitai Novikovai (flautas).
Uz starptautisko konkursu Polijā mūsu pārstāvji devās ar Madonas novada pašvaldības atbalstu. Jaunieši veiksmīgi bija sagatavojuši konkursa repertuāru, sadarbojušies ar saviem pedagogiem, guvuši vecāku atbalstu un izvirzījuši reālistiskus mērķus – ne tikai uzvarēt, bet arī gūt vērtīgu pieredzi.


28.11.2025.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px