Sagaidot Latvijas Republikas 107. gadadienu ar Madonas novada pašvaldības apbalvojumiem Goda zīme “Goda novadnieks” un „Atzinība” saskaņā ar Madonas novada domes Apbalvojumu komisijas 6. oktobra lēmumu piešķirti šādi apbalvojumi:
Madonas novada pašvaldības augstākais apbalvojums Goda zīme "Goda novadnieks"
Ritai Eglītei – par mūža ieguldījumu Madonas novada iedzīvotāju veselības aprūpē, sevišķiem nopelniem profesionālajā, zinātniskajā un sabiedriskajā darbā, veicinot novada labklājību.
Apbalvojums "Atzinība"
Andrim Saknem – par ilggadēju un pašaizliedzīgu ieguldījumu novada sociālās politikas veidošanā, godprātīgi veicot deputāta pienākumus un uzlabojot sociālo pakalpojumu pieejamību.
Ligitai Tumanovai – par izciliem nopelniem un ieguldījumu sabiedriskajā darbībā, aktīvi vadot projektus, organizējot saliedējošas aktivitātes un veicinot lauku kopienas radošumu.
Didzim Baunim – par izcilu un ilggadēju ieguldījumu izglītības jomā un novada izglītības kvalitātes uzlabošanā, kā arī mērķtiecīgu rīcību jaunas skolas ēkas būvniecībā.
Laimai Garajai – par izcilu ieguldījumu kultūras mantojuma saglabāšanā, kā arī augstu profesionalitāti Nacionālā Muzeju krājumu kopkataloga digitalizācijā, par sadarbības veicināšanu starp Madonas novada un Vaijes (Vācija) pašvaldībām.
Sandim Kalniņam – par izciliem nopelniem saimnieciskajā darbībā un novada attīstības veicināšanā, mērķtiecīgi vadot trīs pagastu pārvaldes un īstenojot infrastruktūras projektus.
Ārijai Tumanei – par izciliem un ilggadējiem nopelniem izglītības jomā, par nesavtīgu ieguldījumu skolēnu muzikālās gaumes izkopšanā un teicamiem sasniegumiem XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru konkursos.
Līgai Fiļipovai – par ilggadēju un mērķtiecīgu ieguldījumu Madonas novada bibliotēkas darbībā, bērnu un jauniešu lasīšanas veicināšanā.
14.11.2025.