Turpinās Aizdevums.lv Reģionālās basketbola līgas 2025./26. gada sezonas čempionāts.
BK "Madona"/Madonas BJSS komandai novembrī ir plānotas divas mājas spēles – 7. novembrī mūsu komanda Madonas sporta centrā spēlēs pret Aizkraukles basketbola spēlētājiem, bet 21. novembrī – pret SK "Rūjiena". Spēļu sākums pulksten 19.30.
Paredzētas arī divas izbraukuma spēles – 15. novembrī Jēkabpilī un 26. novembrī – Valmierā.
Sezonu atklājot, 10. oktobrī madonieši mājas spēlē ar pārliecinošu rezultātu (128 : 53) – guva uzvaru pār Augšdaugavas novada/Rēzeknes komandu. 15. oktobrī Gulbenē, spēlējot pret komandu "Gulbenes Buki" Juniors/BJSS komandu, mūsu amatieru komanda piekāpās gulbeniešiem, bet, spēlējot Alūksnē, ar rezultātu 97 : 61 uzvarēja "Mežusilu"/Alūksnes komandu.
04.11.2025.