— Kā pavadīsiet skolēnu brīvlaiku?
Madonietis Kristiāns: – Brīvlaiku vēl negaidīju, enerģijas pietika, lai turpinātu mācīties. Skolēnu brīvlaikā plānoju vairāk laika pavadīt kopā ar draugiem, gan spēlējot futbolu, gan datorspēles.
Sanija no Madonas: – Brīvlaika nedēļā plānoju braukt uz Rīgu, izklaidēties ar draugiem, palūkot galvaspilsētas iespējas. Šķiet, ka gads tikko iesācies, vēl varētu mācīties, bet prieks arī par brīvdienām. Šobrīd izbaudu mācību procesu.
Tifānija no Sauleskalna: – Brīvlaiku izmantošu atpūtai, un to pavadīšu kopā ar draugiem. Tuvojas koncerti, līdz ar to apmeklēšu tautisko deju mēģinājumus.
Madonieši Deniss un Jēkabs: – Brīvlaikā bērnam nav paredzētas nometnes vai pulciņi un laiks tiks veltīts atpūtai. Jēkabs būs kopā ar draugiem, paciemosies pie omēm.
21.10.2025.