No 17. līdz 19. oktobrim Madonas sporta centrā norisinājās Best Baltic Basketball League (BBBL) 1. posma sacensības, kur piedalījās Madonas U12 grupas zēnu basketbola komanda.
Madonā bija ieradušās astoņas komandas no Latvijas un Igaunijas. Madonas BJSS U12 basketbola komanda trijās dienās aizvadīja sešas spēles.
Par to, kā mūsu zēnu komandai veicās, stāsta treneris Agnis Beķeris: – 17. oktobrī pirmajā spēlē ar rezultātu 64 : 57 izcīnīta grūta uzvara pār komandu "Basketbola klase". Otrā spēle pret komandu "Hapsalas Herilased" bija vēl grūtāka, ko izdevās uzvarēt pašā spēles galotnē (72 : 70). 18. oktobra rīta spēlē mūsu komanda ar rezultātu 51 : 57 piedzīvoja zaudējumu pret BS "Zemgale". Toties pēcpusdienā sekoja uzvara (70 : 64) pār Jelgavas BJSS basketbolistiem.
Svētdien, 19. oktobrī, mūsu komanda pieveica "Taltech BS" (69 : 45), arī otrajā spēlē izcīnīja uzvaru pār BK "Ķekava" (99 : 39).
Kopā izcīnītas 5 uzvaras un 1 zaudējums. Komandas labākie spēlētāji šajā posmā – Artūrs Ivins un Markuss Cielēns, labāko Madonas 1. posma spēlētāju pieciniekā – Jānis Liepiņš.
1. posmā Madonas komandā spēlēja: R. Krišāns, D. Rudzītis, M. Bečs, R. Ķūrens, V. Gailums, T. E. Dzenis, E. Bakmanis, E. Sirmais, M. Cielēns, A. Ivins, R. Kodaļevs, J. Liepiņš.
Treneris Agnis Beķeris pateicas vecākiem par sarūpēto kafijas, tējas un uzkodu galdu visu trīs dienu laikā, par līdzjutēju atbalstu tribīnēs un puišu motivēšanu.
21.10.2025.