— Vai abonējat kādu preses izdevumu?
Ērika no Madonas:
– Es abonēju žurnālu „100 Labi Padomi" un „Ievas Padomu Avīzi". Man vairāk interesē praktiskas lietas. Abonēju uzreiz visam gadam. „Staru" izlasu darbavietā.
Biruta no Madonas:
– Abonēju „Staru" un „Ievas Padomu Avīzi". Abus izdevumus abonēju visam gadam. Visu pārlasu. Jābūt lietas kursā, kas notiek novadā, tāpēc arī abonēju „Staru".
Gunta no Madonas:
– Preses izdevumus pērku – „Staru", „Ievu, „Manu Dārzu". Lasu internetā. Tur daudz ko var uzzināt. Tajā skaitā, piemēram, par veselības jautājumiem, dažādas receptes utt.
Jeļena no Jaunkalsnavas:
– Kādreiz abonēju, tagad pērku. „Stariņu", „Ievu". Patīk lasīt žurnālus. Savukārt „Starā" uzzinu par novada aktualitātēm.
14.10.2025.