Šāgada AS „Grindeks" fonda „Zinātnes un izglītības atbalstam" izsludinātajā stipendiju konkursā stipendiju ieguvusi arī Cesvaines vidusskolas ķīmijas skolotāja Inese Āre.
8. oktobrī Rīgā, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, svinīgā pasākumā, klātesot izglītības un zinātnes ministrei Tatjanai Koķei, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministram Edgaram Zalānam, augstskolu rektoriem un citiem, a/s „Grindeks" padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans stipendiātiem pasniedza prēmijas.
Stipendijas saņēma 10 studenti, 10 mācību spēki un sešas mācību iestādes. Fonda izsludinātajā konkursā studenti, skolotāji un skolas bija aicinātas iesniegt pieteikumus un motivācijas vēstuli par stipendijas piešķiršanu. Fonda mērķis ir atbalstīt zinātnes attīstību un veicināt speciālistu izaugsmi un izglītošanu inženierzinātnēs, dabaszinātnēs, farmācijā un medicīnā. Tieši par to – par līdzšinējo ieguldījumu dabaszinātņu popularizēšanā jauniešu vidū stipendiju 100 latu apmērā, ko maksās 10 mēnešus, piešķīra arī divām Madonas rajona ķīmijas skolotājām – Inesei Ārei un Janinai Āriņai.
Dabaszinību maģistre Inese Āre stāsta, ka stipendijas pasniegšanas pasākums bijis pozitīvām emocijām piesātināts. „Tas ir liels gandarījuma mirklis. Rīgā dzirdējām tik daudz labu vārdu. Šodien kolēģi un skolēni sveic ar ziediem. Ir tik patīkami. Aizmirstas ikdiena un ne tik skaistie brīži.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 14.10.2008.
Autore: GUNA GRAUDIŅA
AUTORES foto