Pagājušās nedēļas nogalē, 6. un 7. sepetembrī, norisinājās noslēdzošais piektais Latvijas čempionāta posms rollerslēpošanā. 6. septembrī Madonā “Smeceres sila” rollertrasē dalībnieki sacentās duatlonā, bet 7. septembri Rīgā, Uzvaras parkā — komandu sprintā.
"Smeceres silā" vispirms dalībnieki ar kopēju startu skrēja krosu, bet nedaudz vēlāk ar intervāla startu veica distanci rollerslēpošanā klasiskajā stilā, uzrādītos laikus summējot.
Vīriešiem uzvarēja Valts Skujiņš no SS "Arkādija", sievietēm – Adriana Šuminska no Krāslavas sporta skolas.
Duatlonā (kross plus rollerslēpošana) no Madonas sporta skolas audzēkņiem V18 grupā 2. vietu izcīnīja Ginters Bērziņš, S16 grupā – Dārta Ruļuka, V14 grupā otrajā vietā ierindojās Maksims Ščitovs, S14 grupā trešo vietu ieņēma Ieva Zvirgzdiņa. S12 grupā otrajā vietā – Patrīcija Kraukle, V12 grupā trešajā vietā – Sandijs Bardovskis. V10 grupā uzvaru izcīnīja Valters Labucis, 2. vietā – Daniels Matisāns.
Komandu sprintā 5. posma sacensībās Rīgā pārliecinoši uzvarēja Madonas BJSS komanda – Linda Kaparkalēja un Lāsma Marta Beķere. V14 grupā uzvarēja Maksims Ščitovs un Edvards Kramerovskis.
Komandu sprinta sacensībās Rīgā kluba "All Round Ski Team" komanda ar mūsu novadniekiem Edgaru Bernānu un Silvestru Švaukstu kļuva par čempioniem.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.infoski.lv.
09.09.2025.