— Kā gatavojaties jaunajam mācību gadam?
Alise no Madonas: – Uz skolu vēl negribas iet. Vasaras brīvlaiku pavadīju, daudz staigājot ārā un labi izguļoties. Man skolai viss vēl nav sapirkts – nepieciešami zīmuļi, klades un soma. Mācīšos sestajā klasē.
Adrians no Madonas: – Skolai vēl gatavs neesmu. Jauno mācību gadu vēl negribas. Pagājušajā gadā atzīmes nebija tik labas, tāpēc negribas mācīties. Šogad mācīšos piektajā klasē. Man jaunajam mācību gadam vēl nav nopirkts viss nepieciešamais.
Sindija no Madonas: – Vēl uz skolu negribas, jo būs grūti no rītiem piecelties. Skolai gandrīz viss jau sagādāts, daudz kas palicis no iepriekšējā gada. Mācīšos 11. klasē, un sāksies pirmie eksāmeni. Ceru, šogad klasē būs mazāk konfliktu nekā pagājušajā gadā.
Aleksandrs no Madonas: – Jā, esmu gatavs jaunajam mācību gadam. Mācīšos 10. klasē. Vēl nav sagādāts viss, kas nepieciešams. Noteikti, ka nākamais gads būs grūts, bet ir jātiek tam cauri. Klasē būs daudz jaunu skolēnu, un būs jauna pieredze.
26.08.2025.