— Kā vērtējat, ka Madonā norisinās starptautiska mēroga sporta sacensības?
Valentīna no Dzelzavas: – Tas taču jauki, ka cilvēki sporto, kustas. Domāju, ka šādas sacensības pilsētai nāk par labu – starptautiska atpazīstamība, uzlabojas attīstība, tirdzniecība. Arī iespēja iepazīt cilvēkus no citām valstīm, sadraudzēties.
Haralds no Madonas: – Manuprāt, tas ir labi, vajag Madonu pacelt Rīgas līmenī, ja ne vēl augstāk. Patīkami, ka pasaulē izskan Latvijas un Madonas vārds. Arī pilsētas budžetam, manuprāt, tas varētu nākt par labu.
Skaidrīte no Dzelzavas: – Es tam nepiegriežu vērību. Bet tas ir ļoti labi, ka Madonas vārds izskan pasaulē. Prieks, ka norisinājās motokrosa, rollerslēpošanas, distanču slēpošanas sacensības. Tāpat jau cenšos sekot līdzi, kas novadā notiek.
Ainis no Aronas: – Mani neaizrauj sporta veidi, kuru sacensības šeit notiek. Vērtēju pozitīvi, bet jautājums, uz kā ādas tas notiek. Ja tas ir no vietējā budžeta līdzekļiem, tad neatbalstu, bet, ja tas ir sporta federāciju ieguldījums, tad vērtēju pozitīvi.
19.08.2025.