Nākamā gada 15. martā Madonas slimnīcai apritēs 95 gadi kopš tās dibināšanas dienas. Skaitlis nav liels, bet nav arī mazs. Cilvēkam tas ir ražens, notikumiem bagāts mūžs, bet iestādei — izaugsmes, stabilitātes un attīstības piepildīts laiks.
Tādēļ Madonas slimnīca vēlas uzrunāt cilvēkus, kuriem krāsas un audekls ir gan rokās, gan sirdī un domās – varbūt šī ārstniecības iestāde tev šķiet pietiekami interesants vides objekts, lai to uzzīmētu un būtu gatavs brīvprātīgam, bezatlīdzības mākslinieciskam ieguldījumam?
No tapušajiem darbiem tiktu veidota publiski apskatāma pastāvīga izstāde slimnīcas telpās, kura priecētu darbinieku acis un sirdis, kavētu laiku klientiem brīžos, kad jāgaida un palīdzētu pacientiem veseļoties.
Māksla ir tā, kas dziedē mūsu sirdis, dvēseles un prātus. Madonas slimnīca jau iepriekš pateicas par atsaucību!
12.08.2025.