31. jūlijā Madonas novada domes kārtējā sēdē tika pieņemts lēmums par pārstāvja izvirzīšanu Latvijas Pašvaldību savienības komitejās un apakškomitejās.
Jau informējām, ka Madonas novada pašvaldība saņēmusi Latvijas Pašvaldību savienības rakstu „Par pārstāvja izvirzīšanu Latvijas Pašvaldību savienības komitejās un apakškomitejās" ar lūgumu deleģēt Madonas novada pašvaldības pārstāvjus Latvijas Pašvaldību savienības komitejās un apakškomitejās. Komitejas un apakškomitejas darbībā ir deleģējamas līdz trīs personām (politiķis un viņa aizvietotājs).
Pamatojoties uz Pašvaldību likuma 10. panta pirmās daļas 13. punktu, atklāti balsojot ar vienbalsīgu deputātu balsojumu (13 „par", „pret" un „atturas" nav) Madonas novada pašvaldības dome nolēma ievēlēt Madonas novada pārstāvjus Latvijas Pašvaldību savienības komitejās un apakškomitejās.
Finanšu un ekonomikas
komiteja:
Agris Lungevičs
Liene Ankrava
Reģionālās attīstības un
sadarbības komiteja:
Māris Justs
Tautsaimniecības komiteja:
Aigars Šķēls
Monta Ananiča
Andris Dombrovskis
Tautsaimniecības komitejas
Būvniecības apakškomiteja:
Andris Rieba
Tautsaimniecības komitejas
Informātikas jautājumu
apakškomiteja:
Agris Ankravs
Tautsaimniecības komitejas
Dzīvokļu jautājumu
apakškomiteja:
Evita Bodniece
Veselības un sociālo
jautājumu komiteja:
Zigfrīds Gora
Ilze Fārneste
Izglītības un kultūras komiteja:
Māris Justs
Solvita Seržāne
Izglītības un kultūras
komitejas Sporta jautājumu
apakškomiteja:
Gunārs Ikaunieks
05.08.2025.