— Vai Madonā ir nepieciešama publiskās tualetes izveide?
Artūrs no Madonas: – Pat nevaru iedomāties, kur varētu doties, ja būtu tāda vajadzība. Esmu vietējais, un pat man jādomā, kur varētu aiziet, ja nepieciešams. Ja Mīlestības graviņā pēc rekonstrukcijas būs vairāk cilvēku, tad tur vajadzēs šādu vietu. Domāju tas būtu ļoti noderīgi.
Ināra no Degumniekiem: – Es domāju, ka noteikti vajadzētu bezmaksas tualetes, īpaši vecāka gadu gājuma cilvēkiem tas ir svarīgi, jaunie vēl kaut kur atrod, kur nokārtoties. Arī Mīlestības graviņā šādu vietu vajadzētu, jo dabiskās vajadzības ir visiem. Jādomā par cilvēku labklājību.
Sonora no Madonas: – Es teiktu, ka jā, tā būtu ļoti vajadzīga. Man šķiet, ka Mīlestības graviņa nav labākā vieta, kur to celt, bet neiebilstu, ja tur būtu tualete. Domāju, ka labāka vieta tad būtu kaut kur centrā. Būtu labi, ja tā būtu bez maksas, jo arī "Rimi" vai "Melnajā bullī" ir tualetes, bet tās ir par maksu.
Guntis no Madonas: – Manuprāt, obligāti vajadzētu. Tas ir svarīgi gan iebraucējiem, gan vietējiem iedzīvotājiem, ja ir steidzama vajadzība. Nezinu, vai Mīlestības graviņa būtu īstā vieta. Varbūt labāk būtu pie lielveikaliem vai to tuvumā. Man šķiet, ka pie graviņas ir maza cilvēku kustība.
29.07.2025.