16. jūlija Madonas novada domes Attīstības komitejas sēdes ietvaros notika komitejas priekšsēdētāja un viņa vietnieka ievēlēšana.
Novada domes izpilddirektors Uģis Fjodorovs deputātus aicināja izvirzīt kandidātus. Atbilstoši pašvaldību likuma 40. pantam ar balsu vairākumu tiek ievēlēts komitejas priekšsēdētājs, kurš attiecīgi turpmāk darbojas kā tās vadītājs un veic visas tālākās funkcijas. Šim amatam tika izvirzīts Aigars Šķēls, kurš pēc deputātu teiktā, ir atsaucīgs, darbīgs un zinošs cilvēks pašvaldības jautājumos. Vienbalsīgi – ar 8 balsīm „par" Aigars Šķēls tika ievēlēts par Attīstības komitejas priekšsēdētāju. Viņš pateicās kolēģiem par sniegto atbalstu iepriekšējā sasaukumā, paužot cerību, ka arī jaunajā sastāvā sarunas izdosies konstruktīvas un pieņemtie lēmumi būs tikpat pareizi pieņemti.
Uzreiz pēc komitejas priekšsēdētāja ievēlēšanas notika arī balsojums par priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu. Aigars Šķēls šim amatam izvirzīja domes deputātu Andri Dombrovski, kurš savus pienākumus deputāta darbā pilda jau ilgus gadus. Šādā „komplektā" nostrādāti arī iepriekšējie četri gadi, kas balstīti konstruktīvos un apdomātos lēmumos un profesionālā sadarbībā. Arī šo ierosinājumu deputāti atbalstīja vienbalsīgi. Andris Dombrovskis izteica pateicību par atbalstu gan tiem deputātiem, kas jau bijuši domes sastāvā, gan tiem, kas pievienojušies, un par to, ka aizvadītajā darba posmā izdevās veiksmīgi sadarboties, veikt pienākumus un kopīgi attīstīt novadu.
22.07.2025.