— Vai esat paspējuši izbaudīt silto laiku?
Dagnija no Bērzaunes: – Nē, vēl nav sanācis izbaudīt. Atvaļinājums bija jūnijā, ap Jāņiem, kad saulītes bija ļoti maz, šobrīd ir ļoti aktīvs darba periods. Strādājot birojā, par lietainām dienām nebēdājos. Ceru, ka siltais laiks vēl turpināsies un izdosies to izbaudīt.
Dominiks no Cesvaines: – Vasaru baudu, ejot ārā kopā ar draugiem, bet neko īpašu neesmu iesācis darīt tāpēc, ka bija ļoti lietains. Peldēšanās nesaista, tāpēc peldēties neesmu bijis. Vasaru plānoju pavadīt kopā ar draugiem, pārsvarā kopīgi pastaigājoties.
Rolands no Lubānas: – Kā lai pasaka? Nē un jā. Sauļojies pie jūras neesmu, bet iedegums ir. Joprojām ļoti līst, nevar savākt sienu. Brīvajā laikā spēlēju disku golfu. Arī peldsezona jau atklāta – apkārt ūdens tik daudz, ka gribēdams nevar tajā neiekāpt.
Gunta no Ozoliem: – Pašlaik ir vasara. Laikapstākļi jāpieņem, kādi tie ir – vai ir silts, vējains, slapjš, vai auksts. Jādzīvo, kā ir, un jāpriecājas par katru mirkli. Protams, šobrīd lauksaimniekiem ir ļoti traki. Arī man ir dārzs, nezinu, kas izaugs, bet jāpriecājas par to, kas ir.
22.07.2025.