— Vai sekojat līdzi tam, ka izvēlēti jaunās Madonas novada domes vadītāja vietnieki?
Mikus no Madonas: – Nē, tam līdzi nesekoju. Politika mani nemaz neinteresē. Uz vēlēšanām gan devos, bet tādēļ, ka kandidēja personīgi pazīstams cilvēks. Tas arī bija vienīgais iemesls, kādēļ devos vēlēt.
Inese no Madonas: – Es uzskatu tā – mūsu „karaļvalstī" viss ir bez pārmaiņām, viss ir kārtībā. Mani apmierina arī ievēlētie vietnieki. Māris Justs ir ļoti jauks cilvēks un varēs arī nedaudz piekoriģēt Varakļānus. Arī vēlēšanu rezultāti mani apmierina.
Gatis no Cēsīm: – Manuprāt, visās pašvaldībās tie jau ir ievēlēti. Par Madonas novadā ievēlētajiem gan īsti nezinu, tik ļoti nesekoju līdzi. Madona ir forša pilsēta, un arī, braucot pa novadu, var redzēt, ka vēlēšanu gadā viss tiek būvēts un darīts.
Pēteris no Kusas: – Mani izvēle apmierina. Vienīgais sliktums, ka Madonā nav sakārtots stadions. Arī vēlēšanu rezultāti apmierina. Tie, kas gāja vēlēt, zināja, par ko jāatdod balsis. Tie, kas uz vēlēšanām negāja, parasti ir tie, kas sūdzas, ka viss ir slikti.
08.07.2025.