Madonas Valsts ģimnāzijas skolēnu dienesta viesnīcas ēka Tirgus ielā 3, Madonā, drīzumā piedzīvos būtiskus uzlabojumus — turpinās būvdarbi, lai ne tikai paplašinātu kopmītņu telpas, bet arī iekārtotu pagrabu saimnieciskām vajadzībām. Ja viss noritēs pēc plāna, jau oktobrī ēka būs gatava uzņemt audzēkņus modernākos un ērtākos apstākļos.
Projektu ieviešanas nodaļas vadītājas vietniece Inese Solozemniece informē: – Madonas novada pašvaldība šī gada 7. aprīlī uzsāka projektu „Dienesta viesnīcas ēkas pārbūve Tirgus ielā 3, Madonā, Madonas novadā". Būvdarbu izpildes termiņš ir pieci mēneši. Veicot ēkas pārbūves darbus, tiks nodrošinātas papildu dienesta vietas viesnīcā, jo šobrīd daļa ēkas nav piemērota dienesta viesnīcas funkciju veikšanai. Pirmā stāvā kreisajā pusē paredzēts pārplānot telpu grupu no veikala uz viesnīcas telpām, koplietošanas telpu grupa papildināta ar gaiteni, universāla dizaina sanitāro mezglu. Atsevišķi izveidota sarga telpa. Pārplānotajā daļā paredzētas trīs guļamistabas, virtuve, dušas telpa, viena tualete, palīgtelpa. Viena kopīgā istaba pielāgota iemītniekiem ar kustību traucējumiem. Būvdarbu ietvaros tiks veikta pagrabstāva un 1. stāva inženiertīklu pārbūve. Pagrabstāvā paredzēta dienesta viesnīcai nepieciešamo palīgtelpu pārbūve, nodrošinot iespējas veļas mazgāšanai, veļas žāvēšanai un viesnīcas iemītnieku mantu uzglabāšanai. Projekta ietvaros paredzēta ēkas fasādes krāsošana un remonts.
Projekta kopējās izmaksas ir 257 750,97 eiro (bez PVN). Būvdarbus objektā veic SIA „Ošukalns celtniecība", būvuzraudzību veic SIA „Būvrem" un autoruzraudzību veic SIA „B&L projekti". Ēku ekspluatācijai paredzēts nodot 5. oktobrī, ja viss notiks bez aizķeršanās. Tā kā ēkas fasādes atjaunošanas darbu ietekmē laikapstākļi, jācer, ka darbi ritēs veiksmīgi.
17.06.2025.