Jau nākamnedēļ Madona svinēs 99. dzimšanas dienu. Šobrīd pilsēta pošas svētkiem. Viena no svētku aktivitātēm — Madonas un Varakļānu novadu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu koncerts “Laimas dārzā dejot nāc!” — 6. jūnijā norisināsies pilsētas estrādē. Pašlaik estrādē tiek veikti nelieli labiekārtošanas darbi.
– Pilsētas svētku ietvaros estrādē norisināsies lielkoncerts, kurā piedalīsies bērni un jaunieši. Asfaltētā daļa pie estrādes diemžēl ir bēdīgā stāvoklī. Lēmām salabot kritiskākās vietas. Šobrīd ir paredzēts salabot celiņu, kur iepriekš pārvietoties traucēja koku saknes. Ir salaboti soli, nomainot sabojātos dēļus. Diemžēl atkal esam saskārušies ar situāciju, ka soli tīšu prātu tiek salauzti, – atzīst Guntis Ķeveris, Madonas apvienības pārvaldes vadītājs. – Ļoti skumji, ka ir tāda sabiedrības daļa, kas šādi uzvedas un izposta citu veikumu.
Taujājot par nākotnes plāniem, kas saistīti ar estrādes atjaunošanu, Guntis Ķeveris iezīmē: – Mūsu ambīcijas, kas bija attiecināmas uz estrādes pārbūvi, jānoliek malā. Jārīkojas atbilstoši pašvaldības iespējām. Protams, ir redzējums, kādai estrādei jābūt, kādus darbus jāveic. Piemēram, jāmaina soli, jāsakārto apgaismojums, jānodrošina ģērbtuves. Diemžēl kultūras sfērai nav Eiropas struktūrfondu līdzekļu, kurus varētu piesaistīt. Mums būs skaista un sakārtota Mīlestības graviņa. Āra pasākumus veidojam uz pārvietojamajām skatuvēm. Madonas estrāde ir ļoti skaistā vietā. To viennozīmīgi vajag sakārtot un pilnveidot. Noteikti projektā jāietver celiņu sakārtošana un tiltiņa pārbūve.
30.05.2025.