Madonas BJSS U13 volejbola komanda 24. maijā piedalījās Olybet Entuziastu volejbola līgas (EVL) jaunatnes U13 grupas kausa izcīņas finālsacensībās Rīgā, kur izcīnīja godpilno 2. vietu.
Treneris Jānis Sudārs ir gandarīts par komandas veikumu: – Madonas BJSS U13 volejbola komanda šajā turnīrā spēlēja ļoti labi, cīnījās finālā par 1. un 2. vietu, tomēr atzina pretinieču – komandas "Mārupe 1" – pārākumu. Šī komanda kļuva par Latvijas čempioniem U13 grupā.
Pavisam turnīra spēlēs piedalījās 12 komandas, uzvarējām spēlē pret Rīgas, Jūrmalas, "Mārupe 2" un Ulbrokas volejbola spēlētājām.
Entuziastu līgas finālsacensībās mūsu meitenes arī vēlējās izcīnīt čempionu titulu, bet nedaudz pietrūka veiksmes, par daudz arī uztraucāmies, nervozējām. Taču vicečempionu tituls ir augsts sasniegums, komanda saņēma kausu, kā arī dāvanu karti – iespēju vienu stundu pavadīt Rīgā boulinga zālē, spēlētājas – medaļas, saldumu balvas.
Mūsu volejbola sezona būtu veiksmīga, ja Latvijas čempionātā izdotos visas spēles. Šosezon zaudējām tikai vienu spēli, bet palikām 9. vietā, kaut uzskatu, ka mūsu meitenes ir top 3 komanda. Turpmāk sev izvirzām mērķi atbilstoši parādīt savas spējas un cīnīties par uzvaru Latvijas čempionātā.
Mūsu komandā spēlēja: Lizete Liepiņa, Ance Ķeze, Paula Petrovska, Katrīna Jansone, Alise Pātaga, Adriana Feldmane.
Paldies vecākiem par atbalstu, lai nokļūtu uz turnīru.
27.05.2025.