Muzeju nakts jau tradicionāli notiks arī Madonas novada bibliotēkā, kad bibliotēka pārtaps par radošu un izzinošu telpu visai ģimenei.
17. maija vakarā bibliotēka vērs durvis apmeklētājiem neierastā laikā – pēc darba stundām no pulksten 19 līdz 22, piedāvājot daudzveidīgu programmu.
Bibliotēkas konferenču zālē būs skatāma mākslinieces Sigijas Šķēles-Tomiņas grafisko darbu izstāde. Mākslinieces darbi ir eksperimentāli un konceptuāli, tie atspoguļo autores personīgo ceļu mākslā. Darbi ir stāsti par to, kā veidojam atgriezenisko saiti ar zināšanām, notikumiem un cilvēkiem. Autore attīsta šīs tēmas caur dažādām grafikas tehnikām, piešķirot lapām ģeometrisku un estētisku kārtību.
Sigijas Šķēles-Tomiņas māksla ir atzinīgi novērtēta gan Latvijā, gan ārpus tās, viņa turpina attīstīt savu radošo ceļu, apvienojot tradicionālās grafikas tehnikas ar personīgām un konceptuālām tēmām.
16.05.2025.