— Vai sekosiet līdzi Pasaules čepionātam hokejā un dziesmu konkursam “Eirovīzija”?
Kristīne no Cesvaines: – Sekošu līdzi abiem – gan Pasaules čempionātam hokejā, gan "Eirovīzijai". Manuprāt, hokejisti tiks līdz ceturdaļfinālam, bet "Eirovīzijā" šogad mūsējiem nebūs nekas labs. Man personīgi šī dziesma nepatīk, domāju, ka labākas izredzes būtu, ja uz Bāzeli būtu devies "The Ludvig".
Marija no Krāslavas: – Es skatīšos "Eirovīziju". Ceru, ka šogad mūsu "Tautumeitas" iekļūs finālā. Sporta fane gan es neesmu, toties krustmeita par hokeju ļoti interesējas – zina visus Latvijas izlases hokejistus. Turēsim īkšķus par mūsējiem gan hokejā, gan "Eirovīzijā".
Pēteris no Varakļāniem: – Sekošu līdzi hokejam, kad būs laiks. Esmu no laukiem, un man ar laiku ir, kā ir. Gribas, lai būtu labi sasniegumi un varam lepoties ar Latvijas hokejistiem. Cerēsim uz to labāko, lai mūsējiem viss izdodas. Par "Eirovīziju" gan esmu skeptisks, jo ilgi Latvijas pārstāvjiem nav veicies.
Andrejs no Ļaudonas: – Jā, hokejam obligāti sekošu līdzi. Par mūsu hokejistu izredzēm grūti spriest. Manuprāt, visgrūtākās būs spēles pret Čehiju, Kanādu un spēcīgo Somijas komandu. Protams, gribētos, lai visās spēlēs mūsējie uzvarētu. "Eirovīziju" neskatīšos, bet manai sievai gan tā interesē.
13.05.2025.