ĒRGĻU pagastā no 7. maija tika uzsākti reģionālā autoceļa Pļaviņas—Ērgļi remontdarbi 3,4 kilometru garumā posmā pie Ērgļiem.
Ērgļu apvienības pārvaldes vadītāja Elita Ūdre laikrakstam pastāstīja: – Darbi noritēs no Āķēniem līdz Ērgļu centram, kur vēl ir palicis vecais asfalts. Arī ceļš uz Bērzauni tika atjaunots līdz Āķēniem, bet ne līdz pašiem Ērgļiem. Darbi tikko sākušies, vēlāk ir paredzētas gan ātruma ierobežojumu zīmes, gan luksofori. Jārēķinās ar to, ka ceļā var nākties pavadīt ilgāku laiku. Galvenās raizes ir par skolēnu autobusu, kas kursē šajā maršrutā – var gadīties pirmo stundu sākumu kavēt. Līdz vasaras brīvalaika sākumam atlicis salīdzinoši nedaudz, tādēļ autobusa grafiku ceļa remontdarbu dēļ nemainīsim.
Darba gaitā tīrīs un atjaunos caurtekas, tīrīs grāvjus. Ceļa nodalījuma joslā likvidēs koku un krūmu apaugumu, koku ciršanu saskaņojusi Madonas novada pašvaldība. Braucamajā daļā veiks iesēdumu remontu un ceļa profila labošanu ar karsto asfaltu, noslēgumā izbūvēs jaunu asfalta dilumkārtu. Atjaunos arī autobusu pieturvietas un ceļu aprīkojumu, ieklās ceļu horizontālos apzīmējumus. Darbus plānots pabeigt līdz jūlijam.
09.05.2025.