VARAKĻĀNU kultūras centrā 16. maijā astoņas jauniešu grupas aicina uz kopīgu stāvkoncertu.
Varakļānu kultūras centra vadītāja Anita Upeniece pastāstīja: – Varakļānu kultūras centrā darbojas jauniešu vokāli instrumentālais ansamblis "Ziedonis", un radās vēlme gan viņiem, gan citām jauniešu grupām dot iespēju sevi parādīt. Jau ļoti sen pie mums un, cik zinu, arī tuvākajā apkārtnē nav bijis jauniešu pasākums ar dzīvo mūziku jauniešu grupu izpildījumā, tādēļ radās ideja par šo pasākumu, kas līdzinās mazam festivālam. Grupu interese par piedalīšanos ir augsta, un diemžēl nācās pat dažām atteikt lielās intereses dēļ. Katrai grupai ir citādāki instrumenti, saskaņošanās laiks – arī šajās pauzītēs centīsimies noturēt apmeklētāju uzmanību. Grupas spēlēs atšķirīga žanra mūziku – sākot no šlāgermūzikas un beidzot ar roku. Katras grupas uzstāšanās laiks būs līdz 20 minūtēm. Iespēja būs gan pasākumu vērot stāvus, gan dejot, gan tiks nodrošinātas arī sēdvietas. Ieejas maksa pasākumā būs 3 eiro.
Piedalīsies grupas "Fourteen", "Sestdiine" no Preiļiem, "Dubultā amputācija" no Daugavpils, "Vieta Jūsu reklāmai" no Rēzeknes. Apmeklētājus priecēs arī "Pagaidām" no Ošupes, "Atbalss" no Madonas, kā arī divas Varakļānu jauniešu grupas "Kabūzis" un "Ziedonis".
Plānots šo pasākumu veidot kā tradīciju un dot iespēju jaunajiem mūziķiem kļūt pamanītiem.
09.05.2025.