SIA „Rezidence” Madonas novada domei iesūtījusi iesniegumu ar lūgumu viņiem uzdāvināt savulaik Madonas mototrases kalna virsotnē par pašvaldības līdzekļiem uzbūvēto terases platformu.
Guntis Ķeveris norādīja, ka šim uzņēmējam agrāk bijusi ideja par ziemas restorānu teltī, un kādu laiku šī iecere arī izpildījās. Taču atpūtas baudīšana nu jau labu laiku ir beigusies, un domes deputāti uzskata, ka platforma noderētu pašvaldības vajadzībām, ņemot vērā, ka notiek mototrases attīstība un tajā notiks Pasaules čempionāta posms blakusvāģu klasē un kvadricikliem. Sēdes laikā deputāti nonāca pie vienota redzējuma – terases platformu neatdot. To varot pārveidot kā VIP zonu, lai skatītājiem būtu iespēja vērot sacensības mototrasē. Deputāti neuzskata, ka vajadzētu lieki tērēt finanses, nomontējot terasi, pārvedot un tad uzstādot jaunā vietā, jo daudz laika un līdzekļu tika ieguldīts, to uzstādot. Turklāt terase atrodas arī ainaviski skaistā vietā. Ja pašvaldība lemtu terasi demontēt, tad šis piedāvājums būtu apspriežams.
Tam piekrita visi deputāti. Galarezultātā tika pieņemts lēmums iesniegumu neatbalstīt.
06.05.2025.