Ar Madonas novada komandu panākumiem Jēkabpils hokeja hallē noslēdzies 2024./2025. gada sezonas čempionāts hokejā.
Madonas novada hokeja komandas HK "Madona" un HK "Logi un Durvis" ar izcīnītajām medaļām noslēgušas Jēkabpils atklātā hokeja čempionātu 2024./2025. gada sezonā.
HK "Madona" piedalījās čempionāta 1. līgā, kur iekļuva finālā, lai cīnītos par zelta medaļām.
Finālā pretinieki bija HK "Sēļi" komanda. Abas komandas nodemonstrēja lielisku koncentrēšanos, augstu motivāciju un apbrīnojamu cīņassparu. Dinamiskā un emocionālā spēlē HK "Sēļi" ar rezultātu 6 : 2 pieveica HK "Madona" komandu un pirmo reizi čempionātu vēsturē kļuva par Jēkabpils čempioniem.
HK "Madona" komandai čempionātā tika sudraba medaļas.
Par 1. līgas čempionāta labākajiem spēlētājiem tika atzīti: vārtsargs Toms Tomovics (HK "Sēļi"), aizsargs Uģis Melbārdis (HK "Madona"), uzbrucējs Oskars Ancītis (HK "Sēļi"), bet sezonas labākais spēlētājs (MVP) – Sandis Mežaraups (HK "Sēļi").
HK "Logi un Durvis" piedalījās čempionāta 2. līgā un arī izcīnīja tiesības spēlēt finālā. Pretiniekos finālā bija komanda no Lietuvas – HK "Feniksas". Ļoti saspringtā cīņā, parādot meistarību, cīņassparu un lielu gribasspēku, HK "Logi un Durvis" uzvarēja ar rezultātu 2 : 1 un izcīnīja Jēkabpils čempionāta zelta medaļas.
Par 2. līgas labākajiem spēlētājiem tika atzīti: vārtsargs Arnas Sasnauskas (HK "Feniksas"), aizsargs Jānis Rūdolfs Kalniņš (HK "Logi un Durvis"), uzbrucējs Niklāvs Romanovskis (HK "Logi un Durvis"), MVP – Mareks Platačs (HK "Logi un Durvis").
Paldies visiem mūsu komandu atbalstītājiem, kas palīdzēja gan finansiāli, gan apmeklējot spēles klātienē.
Čempionātu organizēja biedrība "Sporta attīstības fonds" sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru.
06.05.2025.