Madonā, Karjera ezera krastā blakus veikparkam un pludmales volejbola laukumam jau kādu laiku uzbūvēts „atpūtas namiņš”. Šī „projekta” autori ir divi vīri, kuri pēc sava rakstura tiek dēvēti par pilnīgiem brīvdomātājiem.
Nekārtības pie Karjera ezera ievērojis arī kāds atpūtnieks, un informāciju par to ievietojis internetā.
Madonas apvienības pārvaldes vadītājs Guntis Ķeveris, lūgts pakomentēt šī brīža situāciju, skaidro: – „Atpūtas vietas" ierīkotāji ir nodoti pašvaldības policijai. Turpat abi atstājuši arī savus autogrāfus, lai parādītu, kas viņi tādi ir. Arī es viņus aptuveni zinu. Kad policija būs „atpūtniekus" atradusi, viņiem liks novākt visu ezermalā iekārtoto. Nekārtību par laimi nav, ezera apkārtne nav piemēslota. Šie vīri nav bomži, bet gan īsteni brīvdomātāji. Viss, kas uzbūvēts ezera krastā, tapis uz savu galvu. Protams, tādas darbības nav pieļaujamas un nav atbalstāmas! Policija ir informēta, tagad notiek vīriešu meklēšana, lai visu liktu sakopt, pretējā gadījumā tiks piemērots administratīvais sods, un mēs paši šo būdu nojauksim. Jāsaka, ka vīri iekārtojuši pilnu atpūtas vietu – ne tikai būdu, bet arī galdus, krēslus. Sākumā gan viņi iekārtoja tikai peldvietu, bet nu jau tas izpleties kā atpūtas vieta. Savā vasarnīcā tā var rīkoties, bet ne jau publiskā vietā! Turklāt, tā ir gandrīz kā privāta vieta, kur citi nedrīkst nākt!
15.04.2025.