Latviešiem ir tāds teiciens: “Mazs cinītis gāž lielu vezumu!” Tas pierādījās Rīgas Olimpiskajā centrā, kur 23. martā notika Latvijas Futbola federācijas LIDL meiteņu telpu futbola čempionāta pēdējais sabraukums U12 elites grupā. Kopvērtējumā Madonas BJSS/Ērgļi meiteņu komanda ierindojās 5. vietā.
Pirmais sabraukums tika aizvadīts Ērgļos, otrais – Lapmežciemā.
Uzsvēršu, ka mūsu Madonas BJSS/Ērgļi komandas meitenēm pēc dzimšanas datiem vajadzētu spēlēt U10 vecuma grupā, bet treneris Jānis Rukmanis ticēja, ka meitenes ir spēcīgas, ar loģisko domāšanu apveltītas, tiecas uz izaugsmi, tādēļ var spēlēt ar 2013. gadā dzimušām meitenēm. Tas šajā dienā arī pierādījās.
MBJSS/Ērgļi meiteņu futbola komanda cīnījās ar spēcīgajām Rīgas komandām – FS "METTA" un "RIGA FC ACADEMY".
Ar FS "METTA" komandu spēle bija diezgan līdzvērtīga, bet mums trūkst maiņas spēlētāju, tādēļ arī piekāpāmies ar rezultātu 4 : 2. Toties tika gūta uzvara spēlē pret "RIGA FC ACADEMY" ar rezultātu 3 : 0.
Tas deva mums šī čempionāta kopvērtējuma tabulā 5. vietu. Aiz sevis atstājām "RIGA FC ACADEMY", Liepājas FS 1, TFS "STARS ZELTS" un FK "Jelgava".
Lai tiektos vēl augstāk, mums nepieciešami resursi, lai varam veikt spēlētāju maiņu sacensībās, nepieciešams vēl vairāk ieguldījuma attīstībā, treniņos, kā arī vecākiem ir jāturpina pilnīgs un 100 % atbalsts, kas noliek futbolu 1. vietā arī ikdienā.
5. vieta Elites grupā ir neticams sasniegums tik mazai komandai no neliela pagasta. Mēs varam neizsakāmi lepoties ar sportistēm – Šarloti Āzenu, Elzu Konovalovu, Laini Lapsu, Rasu Tirzmali no Ērgļiem, Alisi Medni no Mārcienas, Martu Rudačenko no Mētrienas, Madaru Stafecku no Varakļāniem.
Ar nepacietību gaidām jauno vasaras sezonu futbolā, kur "maģiskais septītnieks" turpinās savu cīņu.
01.04.2025.