Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Asins ziedošana

STELLA PUTNIŅA

Autors • 17.03.2025.

Burtu lielums

Ko domājat par asins ziedošanu un vai esat donors?

Anastasija no Madonas: – Asins donore neesmu bijusi, diemžēl nav sanācis. Domāju, ka asins ziedošana ir ļoti laba lieta. Facebook vai citur internetā reizēm pamanu, ka Donoru centram ir izbraukumi arī uz Madonas pusi, taču pašai nav sanācis turp doties, jo vienmēr šajās dienās ir bijis jāstrādā.

Helmuts no Mārcienas: – Pats neesmu bijis donors, lai gan domāju, ka asins ziedošana ir ļoti vajadzīga. Cilvēkiem mēdz būt par to aizspriedumi, taču man tādu nav. Diemžēl pašam vienkārši nav sanācis. Manuprāt, ir jāsaņemas un jāaiziet.

Daiga no Jaunkalsnavas: – Es biju asins donore, bet vairs nevaru būt. Pēdējo reizi asins donore biju kaut kad jaunībā, taču pārslimoju Botkina slimību, un manas asinis vairs nepieņem. Manuprāt, cilvēki ir motivēti ziedot asinis, un daudzi to dara. Ziedošana ir ļoti svarīga.

Lilita no Dzelzavas: – Esmu bijusi donore, taču tagad gadi vairs neļauj. Vispār tā ir apsveicama lieta. Lai vairāk cilvēku iesaistītu šajā procesā, varbūt vajag vairāk uzaicinājumu un veikt dažādas akcijas. Asiņu ziedošana ir ļoti svarīga, un arī sakarā ar karu Ukrainā, kas vispār ir šausmīgi, jāsāk domāt ne tikai par sevi, bet arī par līdzcilvēkiem.

18.03.2025.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px