— Kāds ir jūsu noslēpums, kā saglabāt imunitāti, nākot pavasarim?
Jānis no Madonas: — Es personīgi (varbūt izklausās vecmodīgi) ēdu ķiplokus. Arī pavadu laiku ārpus mājas, svaigā gaisā. Zinu, ka daudzi no tā izvairās, arī es esmu mēģinājis, bet tāpat katru gadu slimoju ar angīnu, tāpēc izlēmu, ka būt ārā ir patīkamāk. Ir tā, ka mazliet apslimstu, bet stipri slimojis neesmu, tāpēc man doties ārpus mājas patīk labāk. Ģimenē imunitātes uzturēšanas noslēpumu nav, vienīgi, kā mamma saka, tējiņas jādzer. Bet ķiploki tiešām palīdz, kaut gan nevienam tie negaršo. Varbūt kāds vēl ingveru var dzert, bet ne es, man nepatīk.
Dace no Lubānas: — Nopirku aptiekā tādu ziedīti, ko iesmērē degunā, tik aizmirsu, kā to sauc, lai vīrusi neķertos klāt. Vēl man ir foršais lūpu balzāms “Larifan”.
Anita no Bērzaunes: — Man ar imunitātes saglabāšanu ir kā ir. Ķiplokus neēdu, viss pats par sevi pāriet. Man šķiet, tas vienkārši tāds laiks. Aptieku biznesu uzturēt arī nav īsti jēgas. Būtu zaļumi jāēd. Bet es neko neizmantoju, paļaujos uz to — kā ir, tā ir.
Ivars no Madonas: — Noslēpuma nav nekāda, vienkārši veselīgs dzīvesveids, un nekādu citu problēmu nav. Var jau kā lielākā daļa cilvēku prasīt mātei Googlei vēl kādu papildu informāciju, bet cilvēkam jājūt pašam. Neviens priekšā nepateiks, vai vajag to vai to dzert, cilvēks pats sev ir vislabākais noteicējs.
11.03.2025.