— Vai jau zināt, ka filma „Straume” ieguvusi „Oskara” balvu?
Astra no Madonas: – Man ir nenormāli liels prieks, ka "Straume" ir ieguvusi „Oskaru" un Latvija atkal ir īpaša savā mazumā un sasniegusi kaut ko lielu. Es uzskatu, ka vienmēr mazākās tautas ir spējīgas uz lielām lietām. Filmu gan pati redzējusi neesmu.
Ina no Cesvaines: – Es zinu, ka šī filma ir ieguvusi „Oskaru". Pati to neesmu redzējusi, bet meita Rīgā gan ir redzējusi. Īpaši paticis, ka filma ir bez runāšanas, draugs neesot sapratis, taču viņu tieši tas ļoti uzrunājis. Kad būšu Rīgā, noteikti arī aiziešu noskatīties. Pēc atsauksmēm, kas lasītas Facebook un dzirdētas televīzijā, tas ir kaut kas kvalitatīvs, superīgs. Man kā kaķu mīlei, domāju, īpaši patiks.
Normunds no Vestienas: – Filmu neesmu redzējis, tikai sazīmētu kaķi uz visādiem krekliņiem. Bet tas ir ļoti labi, tas ir liels pluss Latvijai. Es domāju, ka tas nebūs vienīgais, būs vēl kaut kas. Nākamo „Oskaru" iegūs mūsu Saeima visās jomās.
Atis no Bākūžkalna:
– Lai gan televīziju jau sen neskatos, zinu šo faktu, tā ir plaši reklamēta, izplatīta tēma. Filmu neesmu redzējis.
04.03.2025.