Sestdien, 1. martā, Slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis” Priekuļos notika FIS Latvijas čempionāta distanču slēpošanā otrais posms — sacensības komandu sprintā.
Tā bija viena sacensību diena, kurā slēpotāji sacentās komandu sprintā brīvajā stilā. Komandā bija divi dalībnieki, kuri 900 m apli katrs pamīšus veica trīs reizes, un komandas kopējais maksimāli veicamais distances garums – 5,4 km (jaunākajās grupās distance atbilstoši vecumam).
Piedalījās slēpotāji no Alūksnes, Cēsīm, Gulbenes, Siguldas, Ogres, Vecpiebalgas, Talsiem, Rīgas, Krāslavas, protams, arī ievērojams dalībnieku skaits no Madonas BJSS.
Lielā konkurencē Madonas komandām izdevās izcīnīt arī godalgotās vietas.
Sievietēm 1. vietu izcīnīja duets Anete Strauta (ziemas orientieriste) un Madara Veckalniņa (biatloniste). Trešajā vietā – divas orientieristes Elīze Bremze un Zane Robalde.
S18 grupā otrajā vietā – Keita Patrīcija Kolna un Helēna Roštoka; S16 grupā 1. vietu ieguva Lāsma Marta Beķere un Dārta Šķēle, V16 grupā uzvarēja Ervīns Kūlītis un Ginters Bērziņš, Aivo Edgars Asaris un Martins Arama šoreiz palika 4. vietā.
S14 grupā 13 komandu konkurencē otrajā vietā ierindojās Ieva Zvirgzdiņa un Dārta Ruļuka.
V12 grupā 15 komandu sacensībā uzvaru izcīnīja Edmunds Baltausis un Rojs Strods, meitenēm šajā grupā 3. vietu starp 15 komandām ieņēma Ance Arama un Patrīcija Kraukle. V10 grupā 1. vietu izcīnīja Sandijs Bardovskis un Daniels Matisāns, meitenēm 3. vietā – Diāna Škaļikova un Marta Stradiņa.
Rezultāti ir pieejami vietnē www.infoski.lv.
FIS Latvijas čempionāta 3. posms ir paredzēts 15. un 16. martā "Smeceres silā".
04.03.2025.