Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Beidzot atklāta sezona arī Latvijas čempionātam

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 24.02.2025.

Beidzot atklāta sezona arī Latvijas čempionātam
Burtu lielums

22. februārī “Smeceres sila” trasē tika uzsākta 2025. gada sezona Latvijas čempionātam distanču slēpošanā.

Pēc janvāra siltuma rekordiem un gaidīšanas, kad un vai atnāks ziema, vai trasēs būs sniegs, beidzot varēja sākties Latvijas čempionāta pirmais posms distanču slēpošanā.
Pirmā Latvijas čempionāta sacensību diena 22. februārī Madonā aizritēja, slēpotājiem sacenšoties brīvā stila distancē ar intervāla startu. FIS grupās vīrieši veica 10,2 km, bet sievietes – 5,1 km.
Īsajā distancē ar intervāla startu vīriešiem līdzvērtīgā cīņā 1.-3. vietu izcīnīja Silvestrs Švauksts, Dāvis Kalniņš un Rihards Lozbers, sievietēm – Kitija Auziņa, Annija Keita Sabule un Linda Kaparkalēja.
S10 grupā uzvarēja Madonas BJSS jaunie slēpotāji Diāna Škaļikova un Daniels Matisāns, 3. vietā – Marta Stradiņa, V12 grupā 2. vietā – Edmunds Baltausis, 3. vietā – Rojs Strods, S14 grupā – Dārta Ruļuka, S16 grupā – Luīze Miglone, S60 grupā – Zinaīda Rācenāja u. c.
23. februārī Latvijas čempionāta posms turpinājās Siguldā "Fischer" slēpošanas centrā. Sprintā brīvajā stilā vairāku slēpotāju prombūtnē uzvaras izcīnīja madonietis Silvestrs Švauksts un rīdziniece Samanta Krampe.
Gaidot pasaules čempionātu, Latvijas čempionātā nepiedalījās vairāki vadošie Latvijas slēpotāji – Lauris Kaparkalējs, Raimo Vīgants, Niks Saulītis, Sandijs Suhanovs.
Rezultāti – vietnē www.infoski.lv.

25.02.2025.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px