Kā esam informējuši, 27. decembrī notika pēdējā Madonas novada domes sēde aizvadītajā gadā.
Tās sākumā Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs pateicās deputātiem par paveikto 2024. gadā.
– Atskatoties – tas ir bijis labs gads. Dažādi notikumi, pasākumi, ko esam organizējuši un bijuši arī klāt. Nebūt ne tik vieglā laikā ar projektu palīdzību esam investējuši 5,5 miljonus eiro no pašvaldības puses. Nav bijis nepieciešams pieņemt arī ļoti grūtus, dramatiskus lēmumus, ko, iespējams, var skaidrot ar iepriekšējās politikas rezultātiem. Domes sēdēs ir notikušas ļoti konstruktīvas, kompetentas, uz skaidriem mērķiem virzītas diskusijas. Paldies visiem par darbu un novēlu arī jaunajā, 2025., gadā tikpat veiksmīgi darboties, – uzsvēra Agris Lungevičs.
14.01.2025.