Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Piedalās Igaunijas atklātajā čempionātā biatlonā

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 06.01.2025.

Piedalās Igaunijas atklātajā čempionātā biatlonā
Burtu lielums

Pagājušā gada nogalē starp Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanu — 28. un 29. decembrī — Madonas BJSS sportisti kopā ar treneriem Agnesi Cauni un Rolandu Pužuli piedalījās Igaunijas atklātajā čempionātā biatlonā. Tika izcīnītas arī godalgotās vietas.

– Ziemas sporta centrā Otepē Igaunijas atklātajā čempionātā piedalījās 230 dalībnieki – sportisti no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, tostarp – no Madonas BJSS. Kamēr Latvijā sniegs bija nokusis, mūsu sportisti Igaunijas ziemas galvaspilsētā Otepē iejutās sacensību gaisotnē, kaut arī nevarēja teikt, ka trase bija kvalitatīva un viegla, slēpošana paņēma daudz spēka, bet visiem – vienādi apstākļi. Otepē nenoturīgo laikapstākļu un sniega trūkuma dēļ vairākkārtīgi tika mainīta sacensību programma, organizatoriem pielāgojoties situācijai. Apstākļi gan nebija šķērslis, lai savstarpēji mērotos spēkiem.
Pirmajā dienā dalībnieki veica individuālo distanci, bet otrajā dienā – sprintu, kas ļoti līdzinājās individuālajai distancei. Nebija jāslēpo soda apļi, jo sniega trūkuma dēļ soda apļa vispār nebija. Arī sprintā par katru sodu tika pieskaitītas soda sekundes. Lielā konkurencē tomēr tika gūti arī rezultāti. Labu sniegumu no mūsu biatlonistiem M13 grupā parādīja Maksims Ščitovs, izcīnot 3. vietu individuālajā distancē, bet sprintā viņam uzvara. M15 grupā Ervīns Kūlītis individuālajā distancē izcīnīja 1. vietu, bet sprintā palika 4. vietā. Edvards Kramerovskis M13 grupā attiecīgi ierindojās 6. un 9. vietā. W15 grupā Sabīne Grudule ieguva 10. un 13. vietu, M15 grupā Edgars Aivo Asaris ieņēma attiecīgi 9. un 15. vietu.
W17 grupā Luīzei Miglonei abās distancēs 8. vieta, Lāsmai Martai Beķerei – attiecīgi 11. un 15. vieta, Dārtai Šķēlei – 14. un 16. vieta, Helēnai Roštokai – 15. un 20. vieta; M17 grupā Ginters Bērziņš ierindojās 10. un 22. vietā.
W19 grupā Keita Patrīcija Kolna – 8. un 10. vietā, Madara Veckalniņa – 14. un 8. vietā, – par sacensību norisi informē Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja Agnese Caune.


07.01.2025.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px