Kamēr Latvijā ir silts decembris un ar sniegu slēpošanai trūcīgi, Somijā, Imatrā no 13. līdz 15. decembrim norisinājās Baltijas kausa izcīņas biatlonā 1. posma sacensības.
Pirmajās starptautiskajās sacensībās biatlonā pieredzi guva un spēkus izmēģināja arī Madonas BJSS 13 biatlonisti – Madara Veckalniņa, Keita Patrīcija Kolna, Luīze Miglone, Alise Plāte, Dārta Šķēle, Sabīne Grudule, Elizabete Keita Ozoliņa, Dārta Ruļuka, Ginters Bērziņš, Edvards Kramerovskis, Maksims Ščitovs, Ervīns Kūlītis, Edgars Aivo Asaris kopā ar treneriem Agnesi Cauni un Rolandu Pužuli.
Mūsu biatlonistiem tās bija sezonas pirmās sacensības, daudziem – arī pirmais sniegs un retā iespēja šosezon slēpot. – Paldies Madonas BJSS un novada pašvaldībai, vecākiem, ka varējām aizbraukt. Uzkrāt pieredzi var, tikai piedaloties sacensībās. Ņemot vērā dalībnieku skaitu, konkurenci, ir daži panākumi, kaut šautuvē tika pieļauts daudz kļūdu, – vēsta Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja Agnese Caune.
14. decembrī individuālajā distancē 33 dalībnieku sacensībā W17 grupā labāko rezultātu guva Luīze Miglone – 7. vieta (pieci neprecīzi šāvieni). M15 grupā Ervīns Kūlītis ar 11 kļūdām, bet ātru soli 11 dalībnieku konkurencē – 2. vietā. M13 grupā Edvards Kramerovskis – 4. vietā (7 kļūdas).
Panākumu – 2. vietu sprintā – M15 grupā 25 dalībnieku sacensībā guva Ervīns Kūlītis (6 kļūdas šautuvē). No meitenēm labāko – 7. – vietu sprintā W15 grupā 33 dalībnieku konkurencē guva Sabīne Grudule, pieļaujot 3 soda šāvienus.
27.12.2024.