Viena no aktualitātēm, ko kārtējā sēdē trešdien, 11. decembrī, izskatīja Madonas novada domes sociālo un veselības jautājumu komiteja, ir Madonas novada pašvaldības saistošo noteikumu „Braukšanas maksas atvieglojums sabiedriskajā transportā Madonas novadā” izdošana.
Tas komitejas locekļu vidū guva atbalstu, bet galīgais lēmums tiks pieņemts Madonas novada domes sēdē decembra nogalē, un pirms tam tas tiks skatīts arī finanšu un attīstības komitejas sēdē, jo braukšanas maksas atvieglojuma ieviešana ir saistīta ar finansēm – tas jāfinansē no Madonas novada pašvaldības budžeta. Tiek plānots, ka noteikumi stāsies spēkā 2025. gada 1. februārī.
Pašvaldība līdz 30. novembrim aicināja iedzīvotājus paust viedokli par izstrādāto saistošo noteikumu projektu „Braukšanas maksas atvieglojums sabiedriskajā tran-
sportā". Tas paredzēja braukšanas maksas atvieglojumu sabiedriskajā transportā 50 % apmērā piešķirt personai, kura deklarējusi savu pamata dzīvesvietu Madonas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā ne mazāk kā pēdējos 12 mēnešus, ir sasniegusi vecuma pensijas piešķiršanai noteikto vecumu, saņem vecuma pensiju un nestrādā algotu darbu.
Iedzīvotāji aktīvi iesaistījās izstrādāto saistošo noteikumu projekta apspriešanā. Šāda aktivitāte, iespējams, bija vērojama tāpēc, ka šis jautājums vismaz Madonas pilsētā ir bijis aktuāls jau daudzus gadus. Madonieši vairākkārt ir aicinājuši noteikt pensionāriem braukšanu pilsētas maršrutos bez maksas pavasara-vasaras periodā, ņemot vērā, ka lielai daļa ir mazdārziņi, tāpat šajā laikā bieži ir jābrauc uz Madonas pilsētas kapiem, lai tur sakoptu tuvinieku kapus.
Kā laikrakstam atklāja Madonas novada domes deputāts, sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Andris Sakne, pašvaldībā saņemti vairāk nekā 240 iedzīvotāju parakstu, iestājoties par to, ka braukšanas atvieglojums ir jādod visiem, kuri ir sasnieguši vecuma piešķiršanai noteikto vecumu neatkarīgi no tā, vai strādā algotu darbu vai nestrādā – seniori pēc kaut kādiem kritērijiem nav jāšķiro.
– Sociālo un veselības jautājumu komiteja nolēma ņemt to vērā, visi septiņi komitejas locekļi nobalsoja „par", neviens neiebilda. Šāds braukšanas atvieglojums sabiedriskajā transportā būs spēkā, izmantojot tikai tā pasažieru pārvadātāja pakalpojumus, kuram piešķirtas tiesības tos sniegt reģionālās nozīmes autobusu maršruta tīkla daļā „Madona". Pensionāri, uzrādot personalizētu braukšanas karti un personu apliecinošu dokumentu, visā Madonas novada administratīvajā teritorijā par puscenu varēs braukt, kur grib, maršruti netiks ierobežoti, – informēja Andris Sakne.
Braukšanas kartes saņemšanai būs jāiesniedz Madonas novada pašvaldības Sociālajam dienestam adresēts iesniegums, kurš to bez maksas klātienē izsniegs divu nedēļu laikā pēc iesnieguma saņemšanas dienas. Braukšanas karte būs derīga divus gadus no tās izsniegšanas dienas.
Vaicāts, kāpēc šāds braukšanas atvieglojums pensionāriem Madonas novadā netika izsniegts iepriekšējos gados, sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs atzīmēja, ka viens no iemesliem bijis tas, ka reģionālās nozīmes maršruta tīkla daļā „Madona" nebija stabila pārvadātāja. Pēc tam, kad SIA „Madonas Ceļu būve" pārtrauca sniegt šos pakalpojumus, Autotransporta direkcija nākamo līgumu uz laiku noslēdza ar „Latvijas Sabiedrisko autobusu", un tikai no šī gada 1. jūlija līgums tika noslēgts ar SIA „Norma A" uz 10 gadiem, līdz ar to pašvaldībai ir iespēja ar pasažieru pārvadātāju veidot sadarbību ilgtermiņā – ir, ar ko runāt. Šādai sadarbībai un braukšanas atvieglojumu noteikšanai ir piekritis arī minētais reģionālais pasažieru pārvadātājs Madonas novadā.
Jāatzīmē, ka Madonas novads valstī būs pirmais, kur pensionāriem braukšanas atvieglojums tiks noteikts visā novada teritorijā, citviet Latvijā tāda iespēja, tai skaitā bez maksas, ir tikai dažu pilsētu teritorijās, ja, protams, to sēdē atbalstīs Madonas novada domes deputāti.
17.12.2024.