11. decembrī noslēdzās Madonas novada pašvaldības izsludinātā pieteikšanās gan uz SIA „Madonas siltums” valdes locekļa amatu (atkārtoti), gan SIA „Bērzaunes komunālais uzņēmums” valdes locekļa amatu.
Vai pašvaldības piedāvātā darba iespēja ir raisījusi interesi, komentēt lūdzu Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieku, Nominācijas komisijas priekšsēdētāju Aigaru Šķēlu.
– Pašvaldība ir saņēmusi diezgan daudz pieteikumu. Uz SIA „Madonas siltums" valdes locekļa amatu ir pieteikušies seši pretendenti, bet uz SIA „Bērzaunes komunālais uzņēmums" – viens. Kandidātus izvērtēs un lēmumu pieņems Nominācijas komisija. Pirmajā kārtā izvērtēsim, vai visi pretendenti atbilst izvirzītajiem kritērijiem, bet pēc tam kandidātus, kuri tiks izvirzīti otrajai vērtēšanas kārtai, aicināsim uz interviju, – pastāstīja Aigars Šķēls. Viņš prognozēja, ka Nominācijas komisija izvērtēšanu pabeigs jau šogad, bet, kāds būs rezultāts, no plašākiem komentāriem atturējās.
Nominācijas procesa otrajā kārtā pretendents prezentē (līdz 10 minūtēm) sagatavoto prezentāciju attiecīgi par SIA „Madonas siltums" vai SIA „Bērzaunes komunālais uzņēmums".
Kā esam informējuši iepriekš, Madonas novada pašvaldības izpilddirektors, kapitāla daļu turētāja pārstāvis ir izveidojis Nominācijas komisiju šādā sastāvā: Nominācijas komisijas priekšsēdētājs – Aigars Šķēls, Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks; Nominācijas komisijas locekļi – Līga Šerna, SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētāja; Aldis Mežals, SIA „Alūksnes enerģija" valdes loceklis; Artis Lauva, Madonas novada Centrālās administrācijas Juridiskās un personāla nodaļas jurists.
17.12.2024.