— Kādas ir jūsu domas, vai ziema atnākusi un sniegs kārtējo reizi uzsnidzis negaidot?
Madoniete Larisa: – Tas jau ir arī no katra paša atkarīgs. Man, piemēram, ir labi zābaki, līdz ar to arī šodien, kad svētdien uzsnigušais sniegs sācis kust, ir slapjš un slidens, es varu pa trotuāriem paiet. Sniedziņu ziemā taču vajag, bet Ziemassvētki, domāju, tomēr būs bez sniega, kaut gan to gribētos.
Madoniete Aina: – Trotuāri šodien ir ļoti slideni, nevar paiet. Līdz šim gan viss bija normāli un, atceroties iepriekšējās ziemas, kopumā ceļi un ietves tika tīrītas un kaisītas normāli. Ziema šogad, kā lasīju internetā, būs ļoti silta. Cerams, ka Ziemassvētki un Jaungads tomēr būs ar sniegu.
Sarmīte no Aronas pagasta: – Šodien ne visai patīk, ka ir tik slapjš un arī slidens. Ceļi ir izbraucami, vienīgi braucot ūdens jūk uz visām pusēm, bet pabraukt var. Šodien trotuārus arī varēja drusciņ labāk nokaisīti, bet kopumā ziemā tie jau tiek tīrīti un kaisīti.
Madoniete Maija: – Ziemā parasti trotuārus tīra diezgan labi, bet šodien tie ir diezgan čābiski, varēja būt vairāk nokaisīti. Ejot ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ir gan slapjš, gan slidens. Izskatās, ka sniegs līdz Ziemassvētkiem tomēr nenoturēsies.
17.12.2024.