Jau pavasarī sākām ceļu uz kādas sen lolotas ieceres realizāciju. Šī iecere bija izremontēt un uzlabot mūsu kāpņu telpu — foajē.
Domāju, daudziem nav noslēpums, ka MFC „13. km" savu darbību ir uzsācis bijušajā saimniecības kantora ēkā. Arī mūsu pašreizējās telpas sākām remontēt paši – jaunieši. Tāpēc drosme mums bija, un uzrakstījām mūsu ideju kā projekta pieteikumu Madonas novada jauniešu iniciatīvu konkursam. Bijām ļoti gandarīti, ka projekts tika apstiprināts. Vasaras otrajā pusē uzsākām darbus. Gāja mums ļoti raibi. Visi aizņemti vasaras darbos, grūti savākties. Kad beidzot tas izdevās, gadījās ķibele – saplīst krāsojamais rullītis. Vedot bērnus, jauniešu centra vadītāja pārsit mašīnai karteri. Būsim godīgi, līdz šim paši nebijām arī špaktelējuši, slīpējuši, gruntējuši un krāsojuši. Darbi, kas sākotnēji likās ļoti vienkārši, izrādījās diezgan viltīgi. Lai vai kā, remonts tapa. Ko tas mums iemācīja? Ļoti daudz. Pirmkārt jau nepadoties, meklēt risinājumus un iet uz savu mērķi. Iemācījāmies špaktelēt un darīt to prātīgi, lai pēc tam mazāk jāslīpē. Sapratām, ka krāsu otiņai un rullītim ir nozīme, un pāri visam mācījāmies būt komanda. Foajē tapa arī jauniešu pašu gleznota glezna. Tagad varam teikt, ka šis projekts ir ar pievienoto vērtību, jo apgūtas jaunas prasmes, izprasta projekta rakstība un arī finanšu lietas. Ļoti liels prieks, ka palīdzīgu roku sniedza arī līdzcilvēki – gan ar padomu, gan darbojoties līdz. Lai remonts būtu pabeigts līdz galam un mēs varētu lepoties ar skaistu grīdas segumu, iesaistījās arī Ošupes pagasta pārvalde. Mūsu projekts bija „Pamainīsim pasauli?!", un mums tas tiešām izdevās, turklāt pamainījāmies arī mēs paši!
Šis bija jaudīgi! Paldies komandai – Santai Radziņai, Artim Pommeram, Līgai Pommerei, Annai Brokai – un visiem, visiem, kas mums palīdzēja!
29.11.2024.